GSheetConnector for FluentForm - en to nl_BE translation catalogue (427 entries)

en:  Are you sure you want to deactivate this plugin?
nl_BE:  Bent u er zeker van dat u deze plug-in wilt deactiveren?

en: .htaccess Rules
nl_BE: .htaccess-regels

en: 100% Secure Authentication
nl_BE: 100% veilige authenticatie

en: About GSheetConnector
nl_BE: Over GSheetConnector

en: Access Control
nl_BE: Toegangscontrole

en: Actions
nl_BE: Acties

en: Activate
nl_BE: Activeer

en: Activated
nl_BE: Geactiveerd

en: Active Plugins
nl_BE: Actieve Plugins

en: Active Theme
nl_BE: Actief thema

en: Add Labels in Sheet Headers Manually
nl_BE: Labels handmatig toevoegen aan bladkoppen

en: Add-ons & Extensions
nl_BE: Add-ons en extensies

en: Administrator
nl_BE: Beheerder

en: Advanced Configuration
nl_BE: Geavanceerde configuratie

en: All
nl_BE: Alle

en: All plugin settings and data will be permanently removed
nl_BE: Alle instellingen en gegevens van de plug-in zullen definitief worden verwijderd.

en: Allow required permissions for Google Sheets and Drive access.
nl_BE: Verleen de vereiste machtigingen voor toegang tot Google Spreadsheets en Drive.

en: Allow specific WordPress roles
nl_BE: Specifieke WordPress-rollen toestaan

en: Allowed Roles
nl_BE: Toegestane rollen

en: Are Pretty Permalinks Supported?
nl_BE: Worden permanente links ondersteund?

en: Are you sure you want to deactivate Google Sheets integration?
                This will stop syncing your form entries.
nl_BE: Bent u er zeker van dat u de integratie met Google Spreadsheets wilt deactiveren? Hierdoor wordt het synchroniseren van uw formulierinvoer stopgezet.

en: Are you sure you want to delete this feed? This action cannot be undone.
nl_BE: Bent u er zeker van dat u deze feed wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Ascending
nl_BE: Oplopend

en: Audit & Monitoring
nl_BE: Controle en monitoring

en: Authenticate directly with Google using a secure Authentication flow without third-party dependency.
nl_BE: Verifieer rechtstreeks bij Google met behulp van een veilige verificatiestroom zonder afhankelijkheid van derden.

en: Authenticate using a secure Google Cloud JSON key file for direct and encrypted communication with Google Sheets.
nl_BE: Verifieer met behulp van een beveiligd Google Cloud JSON-sleutelbestand voor directe en versleutelde communicatie met Google Spreadsheets.

en: Authenticate with Your Google Account
nl_BE: Verifieer met uw Google-account

en: Authentication method for connecting to Google Sheets
nl_BE: Authenticatiemethode voor het verbinden met Google Spreadsheets

en: Author
nl_BE: Auteur

en: Author website
nl_BE: Website van de auteur

en: Auto Setup
nl_BE: Automatische installatie

en: Auto detect sheet tabs
nl_BE: Automatisch tabbladen detecteren

en: Auto fetch Google Sheets list
nl_BE: Automatisch Google Sheets-lijst ophalen

en: Automatic Google Sheets Integration
nl_BE: Automatische integratie met Google Spreadsheets

en: Automatically Google Sheet Configuration
nl_BE: Automatische configuratie van Google Spreadsheets

en: Automatically configure your Google Sheet and start syncing form submissions in real time.
nl_BE: Configureer automatisch uw Google Sheet en begin met het synchroniseren van ingediende formulieren in realtime.

en: Automatically connect Fluent Forms with Google Sheets using built-in API setup. By authorizing your Google account, the plugin will handle API setup and authentication automatically, enabling seamless form data sync. Learn more in the documentation
nl_BE: Koppel Fluent Forms automatisch aan Google Sheets met behulp van de ingebouwde API-configuratie. Door uw Google-account te autoriseren, zal de plug-in de API-configuratie en authenticatie automatisch afhandelen, waardoor een naadloze synchronisatie van formuliergegevens mogelijk wordt. Lees meer in de documentatie.

en: Automatically send Easy Digital Downloads (EDD) order details to Google Sheets. Track digital product sales, monitor transactions, and manage customer data effortlessly with real-time spreadsheet integration.
nl_BE: Verzend automatisch Easy Digital Downloads (EDD)-bestelgegevens naar Google Sheets. Houd de verkoop van digitale producten bij, controleer transacties en beheer klantgegevens eenvoudig met realtime spreadsheetintegratie.

en: Automatically send WordPress core data (like comments or custom submissions) to Google Sheets. Simplify website data tracking, automate record keeping, and centralize important information in one organized spreadsheet.
nl_BE: Verzend automatisch WordPress-kerngegevens (zoals reacties of aangepaste inzendingen) naar Google Spreadsheets. Vereenvoudig het bijhouden van websitegegevens, automatiseer het bijhouden van gegevens en centraliseer belangrijke informatie in één overzichtelijke spreadsheet.

en: Automatically sync Fluent Forms submissions to Google Sheets in real-time. Every form entry is instantly added to your selected spreadsheet, helping you manage leads, customer inquiries, and business data without manual export. Streamline your workflow, improve reporting accuracy, and keep all submissions organized with seamless Google Sheets integration.
nl_BE: Synchroniseer Fluent Forms-inzendingen automatisch en in realtime met Google Sheets. Elke formulierinvoer wordt onmiddellijk toegevoegd aan uw geselecteerde spreadsheet, waardoor u leads, klantvragen en bedrijfsgegevens kunt beheren zonder handmatige export. Stroomlijn uw workflow, verbeter de nauwkeurigheid van rapportages en houd alle inzendingen georganiseerd met naadloze Google Sheets-integratie.

en: Automatically sync Formidable Forms entries to Google Sheets. Manage leads, track submissions, and simplify data reporting with real-time integration.
nl_BE: Synchroniseer Formidable Forms-invoer automatisch met Google Sheets. Beheer leads, volg inzendingen en vereenvoudig gegevensrapportage met realtime integratie.

en: Automatically sync Ninja Forms submissions to Google Sheets with one-click integration. Capture leads, monitor responses, and manage data efficiently with instant spreadsheet updates and easy reporting.
nl_BE: Synchroniseer Ninja Forms-inzendingen automatisch met Google Sheets met één klik integratie. Leg leads vast, monitor reacties en beheer gegevens efficiënt met directe spreadsheetupdates en eenvoudige rapportage.

en: Available PRO Version
nl_BE: Beschikbare PRO-versie

en: Avoid enabling on live websites
nl_BE: Vermijd het inschakelen op live websites.

en: Beta Program Access
nl_BE: Toegang tot het bètaprogramma

en: Beta Usage Notice
nl_BE: Kennisgeving over het gebruik van de bètaversie

en: Beta versions are intended for testing purposes. Do not enable on live production websites without proper backups.
nl_BE: Bètaversies zijn bedoeld voor testdoeleinden. Activeer deze niet op live productiewebsites zonder de juiste back-ups.

en: Beta versions may include unfinished or experimental features
nl_BE: Bètaversies kunnen onafgewerkte of experimentele functies bevatten.

en: Bold
nl_BE: Vet

en: Built by Experts. Trusted by Thousands.
nl_BE: Ontwikkeld door experts. Gebruikt door duizenden.

en: Built for stable, uninterrupted syncing in professional and high-traffic environments.
nl_BE: Ontworpen voor stabiele, ononderbroken synchronisatie in professionele omgevingen met veel verkeer.

en: Bulk sync past entries
nl_BE: Eerdere vermeldingen in bulk synchroniseren

en: Can anyone register on this site?
nl_BE: Kan iedereen zich op deze website registreren?

en: Cancel
nl_BE: Annuleer

en: Choose Google API Setting
nl_BE: Kies Google API-instellingen

en: Choose the Google account where your Sheets are stored.
nl_BE: Selecteer het Google-account waarin uw Spreadsheets zijn opgeslagen.

en: Clear Logs
nl_BE: Logboeken wissen

en: Click <strong>Allow</strong> to finish authorization.
nl_BE: Klik op <strong>Toestaan</strong> om de autorisatie te voltooien.

en: Click on the <strong>Sign in with Google</strong> button.
nl_BE: Klik op de knop <strong>Aanmelden met Google</strong>.

en: Client Token
nl_BE: Klantentoken

en: Client Version
nl_BE: Klantversie

en: Close
nl_BE: Sluit

en: Communication with WordPress.org
nl_BE: Communicatie met WordPress.org

en: Connect Avada Forms to Google Sheets and automatically transfer form entries to your spreadsheet. Streamline lead management, automate data collection, and improve business reporting with seamless integration.
nl_BE: Koppel Avada Forms aan Google Sheets en zet formuliergegevens automatisch over naar uw spreadsheet. Stroomlijn uw leadbeheer, automatiseer uw gegevensverzameling en verbeter uw bedrijfsrapportage met naadloze integratie.

en: Connect Fluent Forms to Google Sheets using your own Google Cloud project.
                            Ideal for advanced users who need full API control, custom OAuth setup,
                            and independent credential management.
nl_BE: Koppel Fluent Forms aan Google Sheets met behulp van uw eigen Google Cloud-project. Dit is ideaal voor gevorderde gebruikers die volledige API-controle, aangepaste OAuth-instellingen en onafhankelijk credentieelbeheer nodig hebben.

en: Connect Gravity Forms to Google Sheets and automatically push form submissions to your spreadsheet. Simplify data management, improve workflow automation, and keep all entries organized in one secure location.
nl_BE: Koppel Gravity Forms aan Google Sheets en stuur formulierinzendingen automatisch door naar uw spreadsheet. Vereenvoudig gegevensbeheer, verbeter de automatisering van workflows en bewaar alle gegevens overzichtelijk op één veilige locatie.

en: Connect Your Google Account
nl_BE: Koppel uw Google-account

en: Connect using your own Google Cloud Client ID and Client Secret for full authentication control.
nl_BE: Maak verbinding met uw eigen Google Cloud-client-ID en clientgeheim voor volledige authenticatiecontrole.

en: Connect your Google Sheet by entering the required sheet information.
nl_BE: Koppel uw Google Sheet door de vereiste sheetinformatie in te voeren.

en: Connected
nl_BE: Account succesvol verbonden

en: Connected Email Account
nl_BE: Gekoppeld e-mailaccount

en: Connected Google Account
nl_BE: Gekoppeld Google-account

en: Connection Guide
nl_BE: Aansluitgids

en: Connection Status & Next Steps
nl_BE: Verbindingsstatus en volgende stappen

en: Control form feed visibility
nl_BE: Zichtbaarheid van formuliervoeding regelen

en: Control which user roles are allowed to access and manage the Google Sheets integration for your forms.
nl_BE: Bepaal welke gebruikersrollen toegang hebben tot de Google Spreadsheets-integratie voor uw formulieren en deze kunnen beheren.

en: Copy Logs
nl_BE: Logboeken kopiëren

en: Copy System Info
nl_BE: Systeeminformatie kopiëren

en: Create New
nl_BE: Maak nieuwe

en: Create New Feed
nl_BE: Nieuwe feed aanmaken

en: Create Sheet Sync Feeds
nl_BE: Maak feeds voor het synchroniseren van werkbladen

en: Create, connect, manage, and monitor how your form submissions are automatically synced to Google Sheets in real time.
nl_BE: Creëer, verbind, beheer en controleer hoe uw formulierinzendingen automatisch en in realtime worden gesynchroniseerd met Google Sheets.

en: Current Server Time
nl_BE: Huidige servertijd

en: Current Time
nl_BE: Huidige tijd

en: Current UTC Time
nl_BE: Huidige UTC-tijd

en: Custom API Credentials
nl_BE: Aangepaste API-inloggegevens

en: Custom font styling
nl_BE: Aangepaste lettertypestijl

en: Customize the Headers Appearance
nl_BE: Het uiterlijk van de kopteksten aanpassen

en: Customize the appearance and behavior of your sheet headers and rows for better readability and organization.
nl_BE: Pas het uiterlijk en gedrag van uw bladkoppen en rijen aan voor een betere leesbaarheid en organisatie.

en: Database Charset
nl_BE: Database-tekenset

en: Database Collation
nl_BE: Database-sortering

en: Database Host
nl_BE: Databasehost

en: Database Name
nl_BE: Databasenaam

en: Database Username
nl_BE: Database gebruikersnaam

en: Date
nl_BE: Datum

en: Date range sync
nl_BE: Synchronisatie van datumbereik

en: Deactivate
nl_BE: Deactiveer

en: Deactivate Integration
nl_BE: Integratie deactiveren

en: Deactivate plugin
nl_BE: Plug-in deactiveren

en: Debug Log
nl_BE: Debug logboek

en: Debug Mode
nl_BE: Debugmodus

en: Dedicated Support
nl_BE: Toegewijde ondersteuning

en: Dedicated Support Team
nl_BE: Toegewijd ondersteuningsteam

en: Default comment status
nl_BE: Standaardstatus van opmerkingen

en: Delete
nl_BE: Verwijder

en: Delete Feed
nl_BE: Feed verwijderen

en: Delete Plugin Data on Uninstall
nl_BE: Verwijder plugingegevens bij het verwijderen

en: Descending
nl_BE: Aflopend

en: Direct Spreadsheet Access
nl_BE: Directe toegang tot spreadsheets

en: Disable anytime if needed
nl_BE: Indien nodig kunt u dit op elk moment uitschakelen.

en: Disabled
nl_BE: Uitgeschakeld

en: Discover recommended plugins that enhance your workflow and help you get more value from your Google Sheets integration.
nl_BE: Ontdek aanbevolen plug-ins die uw workflow verbeteren en u helpen meer waarde te halen uit uw Google Sheets-integratie.

en: Discover the right connector for your workflow and automate data syncing.
nl_BE: Ontdek de juiste connector voor uw workflow en automatiseer het synchroniseren van gegevens.

en: Displays the form and feed information used for Google Sheets synchronization.
nl_BE: Geeft de formulier- en feedinformatie weer die wordt gebruikt voor synchronisatie met Google Spreadsheets.

en: Docs
nl_BE: Documenten

en: Download CSV
nl_BE: CSV downloaden

en: Download spreadsheet as file
nl_BE: Download spreadsheet als bestand

en: Drag & drop field reordering
nl_BE: Herschikken van velden door middel van slepen en neerzetten

en: Early Access
nl_BE: Vroege toegang

en: Easily connect Contact Form 7 to Google Sheets and automatically sync form submissions in real-time. Every entry is instantly added to your selected spreadsheet, helping you manage leads, inquiries, and customer data efficiently without manual export.
nl_BE: Koppel Contact Form 7 eenvoudig aan Google Sheets en synchroniseer automatisch en in realtime de ingediende formulieren. Elke invoer wordt direct toegevoegd aan het door u geselecteerde spreadsheet, waardoor u leads, aanvragen en klantgegevens efficiënt kunt beheren zonder handmatige export.

en: Easily sync past form submissions to your connected Google Sheet. Choose a date range and ensure your spreadsheet stays complete and up to date.
nl_BE: Synchroniseer eenvoudig eerder ingediende formulieren met uw gekoppelde Google Sheet. Selecteer een datumbereik en zorg ervoor dat uw spreadsheet volledig en up-to-date blijft.

en: Easy Setup & Configuration
nl_BE: Eenvoudige installatie en configuratie

en: Enable Beta Updates
nl_BE: Beta-updates inschakelen

en: Enable Fields to Sync
nl_BE: Velden inschakelen om te synchroniseren

en: Enable automatic background syncing without requiring Google account sign-in during setup.
nl_BE: Activeer automatische synchronisatie op de achtergrond zonder dat u tijdens de installatie hoeft in te loggen op uw Google-account.

en: Enable the fields you want to send to Google Sheets and rename columns if needed.
nl_BE: Schakel de velden in die u naar Google Spreadsheets wilt verzenden en hernoem kolommen indien nodig.

en: Enable this option only if you want a complete cleanup
nl_BE: Schakel deze optie alleen in als u een volledige opschoning wenst.

en: Enable/disable integration access
nl_BE: Integratie-toegang inschakelen/uitschakelen

en: Enabled
nl_BE: Ingeschakeld

en: Enter the exact name of your Google Spreadsheet (as shown in Google Sheets).
nl_BE: Voer de exacte naam van uw Google Spreadsheet in (zoals weergegeven in Google Sheets).

en: Enter the exact sheet tab name (e.g., Sheet1) from the bottom of your Google Spreadsheet.
nl_BE: Voer de exacte naam van het tabblad in (bijvoorbeeld Sheet1) onderaan uw Google Spreadsheet.

en: Environment type
nl_BE: Type omgeving

en: Error ID
nl_BE: Fout-ID

en: Error Log
nl_BE: Foutenlogboek

en: Even Row Color
nl_BE: Even rijkleur

en: Existing
nl_BE: Bestaand

en: Existing Client / Secret Key (Auto Setup)
nl_BE: Bestaande klant / geheime sleutel (automatische installatie)

en: Existing Client / Secret Key (Auto Setup).
nl_BE: Bestaande klant / geheime sleutel (automatische installatie).

en: Explore More Plugins
nl_BE: Ontdek meer plug-ins

en: Explore Pro Features
nl_BE: Ontdek de Pro-functies

en: Extend your Google Sheets integration with powerful add-ons. Install, manage, and activate extensions to unlock advanced features.
nl_BE: Breid uw Google Sheets-integratie uit met krachtige add-ons. Installeer, beheer en activeer extensies om geavanceerde functies te ontgrendelen.

en: Extension
nl_BE: Extensie

en: Extensions
nl_BE: Extensies

en: FREE users get special upgrade pricing
nl_BE: Gebruikers van de GRATIS versie ontvangen speciale upgrade-prijzen.

en: Fast & Reliable Data Sync
nl_BE: Snelle en betrouwbare gegevenssynchronisatie

en: Features may still be under testing
nl_BE: Functies kunnen nog in de testfase verkeren.

en: Feed Details
nl_BE: Feedgegevens

en: Feed Name
nl_BE: Naam van de feed

en: Field List
nl_BE: Lijst met velden

en: Filesystem Permission
nl_BE: Bestandssysteemrechten

en: Follow these steps to connect your Google account and start syncing your form data with Google Sheets.
nl_BE: Volg deze stappen om uw Google-account te koppelen en te beginnen met het synchroniseren van uw formuliergegevens met Google Spreadsheets.

en: Font Color
nl_BE: Tekstkleur

en: Font Size
nl_BE: Lettertype Grootte

en: Font Style
nl_BE: Lettertype

en: Form Feeds
nl_BE: Formuliervoeding

en: Form ID
nl_BE: Scherm ID

en: Form Name
nl_BE: Formulier Naam

en: Forms
nl_BE: Formulieren

en: Forms Successfully Synced
nl_BE: Formulieren succesvol gesynchroniseerd

en: Free
nl_BE: Gratis

en: Freeze Header
nl_BE: Koptekst bevriezen

en: Freeze header row
nl_BE: Koptekstrij bevriezen

en: From Date
nl_BE: Vanaf datum

en: GSheetConnector Status
nl_BE: Status van GSheetConnector

en: GSheetConnector for FluentForm
nl_BE: GSheetConnector voor FluentForm

en: GSheetConnector for WP Core
nl_BE: GSheetConnector voor WP Core

en: General Settings
nl_BE: Algemene instellingen

en: Get early access to upcoming features and improvements before they are officially released. Beta versions may include experimental updates and should be used for testing purposes only.
nl_BE: Krijg vroegtijdig toegang tot aankomende functies en verbeteringen voordat deze officieel worden uitgebracht. Bètaversies kunnen experimentele updates bevatten en dienen uitsluitend voor testdoeleinden te worden gebruikt.

en: Get fast assistance from our expert team for setup, troubleshooting, and optimization.
nl_BE: Ontvang snelle ondersteuning van ons deskundige team voor installatie, probleemoplossing en optimalisatie.

en: Get the Tab ID from your sheet URL after gid=.
nl_BE: Haal de tab-ID uit de URL van uw blad na gid=.

en: Get updates before public release
nl_BE: Ontvang updates voordat deze openbaar worden gemaakt.

en: Go to Integration Setup
nl_BE: Ga naar Integratie-instellingen

en: Google Drive Permission
nl_BE: Toestemming voor Google Drive

en: Google Drive and Google Sheets permissions are not granted. Please deactivate and re-authorize with full permissions.
nl_BE: De machtigingen voor Google Drive en Google Spreadsheets zijn niet verleend. Wij verzoeken u vriendelijk om deze te deactiveren en opnieuw te autoriseren met volledige machtigingen.

en: Google Sheet
nl_BE: Google-spreadsheet

en: Google Sheet Connector Add-on requires fluent form plugin to be installed and activated.
nl_BE: Voor de Google Sheet Connector-add-on dient de Fluent Form-plug-in te zijn geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Google Sheet Connector For Avada Forms
nl_BE: Google Spreadsheet-connector voor Avada-formulieren

en: Google Sheet Connector For CF7
nl_BE: Google Sheet Connector voor CF7

en: Google Sheet Connector For Divi Forms
nl_BE: Google Sheet Connector voor Divi-formulieren

en: Google Sheet Connector For Easy Digital Downloads
nl_BE: Google Sheet Connector voor eenvoudige digitale downloads

en: Google Sheet Connector For Elementor Forms
nl_BE: Google Spreadsheet Connector voor Elementor-formulieren

en: Google Sheet Connector For Fluent Forms
nl_BE: Google Sheet Connector voor Fluent Forms

en: Google Sheet Connector For Formidable Forms
nl_BE: Google Spreadsheet-connector voor Formidable Forms

en: Google Sheet Connector For Forminator Forms
nl_BE: Google Spreadsheet-connector voor Forminator-formulieren

en: Google Sheet Connector For Gravity Forms
nl_BE: Google Spreadsheet Connector voor Gravity Forms

en: Google Sheet Connector For Ninja Forms
nl_BE: Google Sheet Connector voor Ninja Forms

en: Google Sheet Connector For WPForms
nl_BE: Google Sheet Connector voor WPForms

en: Google Sheet Connector For WooCommerce
nl_BE: Google Spreadsheet Connector voor WooCommerce

en: Google Sheet Permission
nl_BE: Toestemming voor Google Spreadsheet

en: Google Sheets
nl_BE: Google Spreadsheets

en: Google Sheets Data Sync
nl_BE: Google Spreadsheets-gegevenssynchronisatie

en: Google Sheets Integration for Fluent Forms
nl_BE: Google Spreadsheets-integratie voor Fluent Forms

en: Google Sheets Setup Required
nl_BE: Google Spreadsheets-configuratie vereist

en: Google will show what information the plugin can access.
nl_BE: Google zal aangeven tot welke informatie de plug-in toegang heeft.

en: Grant access to trusted editors
nl_BE: Verleen toegang aan vertrouwde redacteuren

en: Grant access to:
nl_BE: Verleen toegang aan:

en: Header & row color control
nl_BE: Kleurbeheer voor kopteksten en rijen

en: Header Appearance
nl_BE: Uiterlijk van de koptekst

en: Header Background
nl_BE: Hoofding achtergrond

en: Header Settings
nl_BE: Header Instellingen

en: Header Settings & Sheet Sorting
nl_BE: Koptekstinstellingen en bladsortering

en: Hide settings from subscribers
nl_BE: Instellingen verbergen voor abonnees

en: Improved dashboard security
nl_BE: Verbeterde dashboardbeveiliging

en: Incorrect settings can delete all sensitive form and user data
nl_BE: Onjuiste instellingen kunnen alle gevoelige formulier- en gebruikersgegevens verwijderen.

en: Install
nl_BE: Installeer

en: Installation failed:
nl_BE: Installatie is mislukt:

en: Installed & Active Plugins
nl_BE: Geïnstalleerde en actieve plug-ins

en: Integrate Divi Forms with Google Sheets and automatically sync submissions in real-time. Store customer data securely, track inquiries efficiently, and eliminate manual spreadsheet updates.
nl_BE: Integreer Divi Forms met Google Sheets en synchroniseer inzendingen automatisch in realtime. Sla klantgegevens veilig op, volg aanvragen efficiënt en elimineer handmatige updates van spreadsheets.

en: Integrate Forminator Forms with Google Sheets to automatically store form entries in your spreadsheet. Eliminate manual data entry and ensure accurate, real-time syncing for better data tracking and analysis.
nl_BE: Integreer Forminator Forms met Google Sheets om formuliergegevens automatisch op te slaan in uw spreadsheet. Vermijd handmatige gegevensinvoer en zorg voor nauwkeurige, realtime synchronisatie voor betere gegevensregistratie en -analyse.

en: Integrate WPForms with Google Sheets and send form entries directly to your spreadsheet automatically. Track leads, manage customer data, and streamline reporting with seamless Google Sheets integration and real-time sync.
nl_BE: Integreer WPForms met Google Sheets en verstuur formulierinvoer automatisch rechtstreeks naar uw spreadsheet. Volg leads, beheer klantgegevens en stroomlijn rapportages met naadloze Google Sheets-integratie en realtime synchronisatie.

en: Integration
nl_BE: Integratie

en: Invalid plugin data
nl_BE: Ongeldige plug-ingegevens

en: Invalid security token
nl_BE: Ongeldig beveiligingstoken

en: Is SUHOSIN Installed?
nl_BE: Is SUHOSIN geïnstalleerd?

en: Is the Imagick Library Available?
nl_BE: Is de Imagick-bibliotheek beschikbaar?

en: Is this a multisite?
nl_BE: Is dit een multisite?

en: Is this site discouraging search engines?
nl_BE: Ontmoedigt deze website zoekmachines?

en: Is this site using HTTPS?
nl_BE: Maakt deze website gebruik van HTTPS?

en: Italic
nl_BE: Cursief

en: Led by experienced developers and powered by a passionate team, GSheetConnector helps WordPress users automate their workflows with confidence.
nl_BE: Onder leiding van ervaren ontwikkelaars en ondersteund door een toegewijd team, ondersteunt GSheetConnector WordPress-gebruikers bij het automatiseren van hun workflows.

en: Localhost
nl_BE: Lokaalhost

en: Log in using your Google account.
nl_BE: Gelieve in te loggen met uw Google-account.

en: Maintain admin accountability
nl_BE: Zorg ervoor dat beheerders verantwoordelijk blijven

en: Manage how plugin settings and data are handled when the plugin is uninstalled.
nl_BE: Beheer hoe plug-in-instellingen en gegevens worden behandeld wanneer de plug-in wordt verwijderd.

en: Management Benefits
nl_BE: Voordelen voor het management

en: Manual Client/Secret Key (Use Your Google API Configuration)
nl_BE: Handmatige client/geheime sleutel (gebruik uw Google API-configuratie)

en: Manual Google Sheets Integration
nl_BE: Handmatige integratie van Google Spreadsheets

en: Manually Google Sheets Configuration
nl_BE: Handmatige configuratie van Google Spreadsheets

en: Max Allowed Packet Size
nl_BE: Maximaal toegestane pakketgrootte

en: Max Connections Number
nl_BE: Maximaal aantal verbindingen

en: Max Input Time
nl_BE: Maximale invoertijd

en: Meet Our Core Team
nl_BE: Maak kennis met ons kernteam

en: Message
nl_BE: Bericht

en: Minor bugs or performance issues may occur
nl_BE: Er kunnen kleine fouten of prestatieproblemen optreden.

en: Minor issues may occur
nl_BE: Er kunnen zich kleine problemen voordoen.

en: Missing required parameters
nl_BE: Vereiste parameters ontbreken

en: Monitor integration access
nl_BE: Toegang tot monitorintegratie controleren

en: Name
nl_BE: Naam

en: Need more support? We’re here to help.
nl_BE: Heeft u meer ondersteuning nodig? Wij staan klaar om u te helpen.

en: Next »
nl_BE: Volgende »

en: No
nl_BE: Nee

en: No Authentication Login Required
nl_BE: Geen authenticatie vereist om in te loggen

en: No logs found
nl_BE: Er zijn geen logbestanden gevonden.

en: Normal
nl_BE: Normaal

en: Not Installed
nl_BE: Niet geïnstalleerd

en: Not Writable
nl_BE: Niet beschrijfbaar

en: Odd Row Color
nl_BE: Oneven rij kleur

en: One-click configuration
nl_BE: Configuratie met één klik

en: Our Mission
nl_BE: Onze missie

en: Our mission is to make form automation simple, secure, and reliable for every WordPress user - from beginners to enterprise teams.
nl_BE: Het is onze missie om formulierautomatisering eenvoudig, veilig en betrouwbaar te maken voor elke WordPress-gebruiker, van beginners tot zakelijke teams.

en: Our support team is ready to assist you with setup, troubleshooting, and advanced configuration.
nl_BE: Ons ondersteuningsteam staat klaar om u te assisteren bij de installatie, het oplossen van problemen en geavanceerde configuraties.

en: PHP Max Input Variables
nl_BE: PHP Max. invoervariabelen

en: PHP Memory Limit
nl_BE: PHP-geheugenlimiet

en: PHP Post Max Size
nl_BE: Maximale grootte van PHP-berichten

en: PHP Time Limit
nl_BE: PHP-tijdslimiet

en: PHP Version
nl_BE: PHP-versie

en: Page Builders
nl_BE: Pagina bouwers

en: Paste the Spreadsheet ID from your Google Sheet URL. (Example:
nl_BE: Plak de spreadsheet-ID uit de URL van uw Google Sheet. (Voorbeeld:

en: Permalink structure
nl_BE: Permalink-structuur

en: Permission Not Allowed
nl_BE: Toegang niet toegestaan

en: Permission denied.
nl_BE: Toegang geweigerd.

en: Please rate
nl_BE: Gelieve te beoordelen

en: Plugin Name
nl_BE: Plugin Naam

en: Plugin Preferences
nl_BE: Voorkeuren voor plug-ins

en: Plugin Subscription Plan
nl_BE: Plugin-abonnement

en: Plugin Version
nl_BE: Plugin-versie

en: Plugin activated successfully
nl_BE: Plug-in succesvol geactiveerd

en: Plugin already installed and up to date
nl_BE: Plug-in reeds geïnstalleerd en up-to-date

en: Plugin installed successfully
nl_BE: Plug-in is met succes geïnstalleerd.

en: Plugin is already activated
nl_BE: De plug-in is reeds geactiveerd.

en: Plugin slug is missing
nl_BE: Plugin-slug ontbreekt

en: Plugin upgraded successfully
nl_BE: Plug-in succesvol geüpgraded

en: Prevent unauthorized changes
nl_BE: Voorkom ongeoorloofde wijzigingen

en: Priority Technical Support
nl_BE: Prioritaire technische ondersteuning

en: Production
nl_BE: Productie

en: Production-Ready & Reliable
nl_BE: Productieklaar en betrouwbaar

en: Protect integration settings
nl_BE: Integratie-instellingen beschermen

en: Real-Time Google Sheets Updates
nl_BE: Realtime updates van Google Spreadsheets

en: Real-time entry sync
nl_BE: Synchronisatie van gegevens in realtime

en: Real-time entry updates
nl_BE: Realtime updates van invoer

en: Receive beta notifications
nl_BE: Ontvang bèta-meldingen

en: Receive notifications and access to beta releases. Updates will not be installed automatically.
nl_BE: Ontvang meldingen en toegang tot bètaversies. Updates worden niet automatisch geïnstalleerd.

en: Recommended Plugins
nl_BE: Aanbevolen plug-ins

en: Recommended for staging sites
nl_BE: Aanbevolen voor staging-sites

en: Reliable Uptime
nl_BE: Betrouwbare uptime

en: Removes all plugin data (options, metadata) when the plugin is deleted.
nl_BE: Verwijdert alle plug-ingegevens (opties, metagegevens) wanneer de plug-in wordt verwijderd.

en: Rename column headers
nl_BE: Herschik kolomkoppen

en: Restrict settings management
nl_BE: Beperk het beheer van instellingen

en: Review permission updates
nl_BE: Wijzigingen in beoordelingsrechten

en: Role Permissions
nl_BE: Rolrechten

en: Role-based configuration control
nl_BE: Op rollen gebaseerde configuratiecontrole

en: Row Appearance
nl_BE: Rijweergave

en: Safety Notice
nl_BE: Veiligheidsmededeling

en: Save
nl_BE: Opslaan

en: Save Settings
nl_BE: Instellingen opslaan

en: Save the authentication code if prompted.
nl_BE: Bewaar de authenticatiecode indien daarom wordt gevraagd.

en: Save the authentication code to complete the Google account connection.
nl_BE: Sla de verificatiecode op om de koppeling met uw Google-account te voltooien.

en: Secure Authentication
nl_BE: Veilige authenticatie

en: Secure Google Sheet credentials
nl_BE: Beveilig uw Google Sheet-inloggegevens

en: Secure JSON Authentication
nl_BE: Veilige JSON-authenticatie

en: Securely connect Fluent Forms to Google Sheets using a Google Cloud Service Account JSON key. Ideal for automated server-to-server syncing without requiring manual Google login.
nl_BE: Verbind Fluent Forms veilig met Google Sheets met behulp van een JSON-sleutel van een Google Cloud Service-account. Dit is ideaal voor geautomatiseerde server-naar-server-synchronisatie zonder dat u handmatig hoeft in te loggen bij Google.

en: Securely link your Google account to start syncing form entries automatically.
nl_BE: Koppel uw Google-account veilig om automatisch te beginnen met het synchroniseren van formulierinvoer.

en: Security Control
nl_BE: Beveiligingscontrole

en: Select
nl_BE: Selecteer

en: Select Fields to Sync
nl_BE: Selecteer velden om te synchroniseren

en: Select Google Spreadsheet
nl_BE: Selecteer Google Spreadsheet

en: Select a form and give your feed a name to start syncing form submissions with Google Sheets in real time.
nl_BE: Selecteer een formulier en geef uw feed een naam om te beginnen met het synchroniseren van formulierinzendingen met Google Sheets in realtime.

en: Select how Fluent Forms should authenticate with Google Sheets.
nl_BE: Selecteer hoe Fluent Forms zich bij Google Sheets moet authenticeren.

en: Select specific fields to sync
nl_BE: Selecteer specifieke velden om te synchroniseren

en: Select the Google account where your Sheets are stored.
nl_BE: Selecteer het Google-account waarin uw Spreadsheets zijn opgeslagen.

en: Send your Fluent Forms data to your Google Sheets.
nl_BE: Verzend uw Fluent Forms-gegevens naar uw Google Spreadsheets.

en: Server Architecture
nl_BE: Serverarchitectuur

en: Server Version
nl_BE: Serverversie

en: Service Account (Recommended)
nl_BE: Serviceaccount (aanbevolen)

en: Service Account Google Sheets Integration
nl_BE: Serviceaccount Google Spreadsheets-integratie

en: Set custom Redirect URIs, manage scopes, and configure API settings based on your project needs.
nl_BE: Stel aangepaste omleidings-URI's in, beheer scopes en configureer API-instellingen op basis van de vereisten van uw project.

en: Settings
nl_BE: Instellingen

en: Share your Google Sheet with the service account email to enable automatic data transfer.
nl_BE: Deel uw Google Sheet met het e-mailadres van het serviceaccount om automatische gegevensoverdracht mogelijk te maken.

en: Sheet ID
nl_BE: Vel ID

en: Sheet Name
nl_BE: Naam van het blad

en: Sheet Sorting
nl_BE: Blad sorteren

en: Sheet Sync Feeds
nl_BE: Sheet Sync-feeds

en: Sheet Tab Name
nl_BE: Naam tabblad

en: Shows whether WordPress is able to write to the directories it needs access to.
nl_BE: Geeft aan of WordPress in staat is om te schrijven naar de mappen waartoe het toegang moet hebben.

en: Sign in with Google
nl_BE: Log in met Google

en: Sign in with your Google account to start the automatic Google Sheets integration.
nl_BE: Log in met uw Google-account om de automatische integratie met Google Spreadsheets te starten.

en: Site Language
nl_BE: Taal van de website

en: Site URL
nl_BE: URL van de website

en: Some features may change or be removed in future updates
nl_BE: Sommige functies kunnen in toekomstige updates worden gewijzigd of verwijderd.

en: Some options may change later
nl_BE: Sommige opties kunnen later worden gewijzigd.

en: Something went wrong! It looks you have not given the permission of Google Drive and Google Sheets from your google account.Please Deactivate Auth and Re-Authenticate again with the permissions.
nl_BE: Er is een probleem opgetreden. Het lijkt erop dat u geen toestemming hebt gegeven voor Google Drive en Google Spreadsheets vanuit uw Google-account. Gelieve de authenticatie te deactiveren en opnieuw te authenticeren met de benodigde toestemmingen.

en: Sort Column
nl_BE: Kolom sorteren

en: Sort Order
nl_BE: Sorteer Order

en: Sort by any column
nl_BE: Sorteren op elke kolom

en: Spreadsheet Download
nl_BE: Spreadsheet downloaden

en: Spreadsheet Download & Google Sheets Sync
nl_BE: Spreadsheet downloaden en synchroniseren met Google Sheets

en: Stay ahead with new changes
nl_BE: Blijf voorop lopen met nieuwe veranderingen

en: Step-1 Connect Your Google Account
nl_BE: Stap 1: Koppel uw Google-account

en: Step-2 Choose Google Account
nl_BE: Stap 2 Kies een Google-account

en: Step-3 Review Access Information
nl_BE: Stap 3 Toegangsgegevens controleren

en: Step-4 Grant Required Permissions
nl_BE: Stap 4: Verleen de vereiste machtigingen

en: Step-5 Save Authentication Code
nl_BE: Stap 5: Sla de authenticatiecode op

en: Step-6 Integration Completed
nl_BE: Stap 6 Integratie voltooid

en: Step-by-Step
nl_BE: Stap voor stap

en: Submission Info
nl_BE: Informatie over inzendingen

en: Submit Support Ticket
nl_BE: Supportticket indienen

en: Support
nl_BE: Ondersteuning

en: Switch on/off anytime
nl_BE: U kunt het apparaat op elk moment in- of uitschakelen.

en: Sync Elementor Forms with Google Sheets instantly. Automatically add new form submissions to your spreadsheet, manage leads efficiently, and simplify reporting with real-time data synchronization.
nl_BE: Synchroniseer Elementor-formulieren direct met Google Spreadsheets. Voeg automatisch nieuwe formulierinzendingen toe aan uw spreadsheet, beheer leads efficiënt en vereenvoudig rapportage met realtime gegevenssynchronisatie.

en: Sync Entries
nl_BE: Synchroniseer vermeldingen

en: Sync WooCommerce orders with Google Sheets automatically. Store order details, customer information, and transaction data in real-time for easy reporting, accounting, and business analysis.
nl_BE: Synchroniseer WooCommerce-bestellingen automatisch met Google Sheets. Sla bestelgegevens, klantinformatie en transactiegegevens in realtime op voor eenvoudige rapportage, boekhouding en bedrijfsanalyse.

en: System Information
nl_BE: Systeeminformatie

en: System Status
nl_BE: Systeemstatus

en: Tab ID
nl_BE: Tabblad-ID

en: Tab Name
nl_BE: Tabbladnaam

en: Table Prefix
nl_BE: Tabelvoorvoegsel

en: Take backup before testing
nl_BE: Maak een back-up voordat u gaat testen.

en: Team-based permission structure
nl_BE: Teamgebaseerde toestemmingsstructuur

en: Test new features in advance
nl_BE: Test nieuwe functies vooraf

en: Test upcoming features before official release
nl_BE: Test nieuwe functies voordat deze officieel worden uitgebracht.

en: Testing Purpose
nl_BE: Doel van de test

en: The main WordPress directory
nl_BE: De hoofdmap van WordPress

en: The options shown below relate to your server setup. If changes are required, you may need your web host’s assistance.
nl_BE: De onderstaande opties hebben betrekking op uw serverconfiguratie. Indien wijzigingen nodig zijn, kan het zijn dat u de hulp van uw webhost nodig heeft.

en: The plugins directory
nl_BE: De map met plug-ins

en: The themes directory
nl_BE: De themamap

en: The uploads directory
nl_BE: De map uploads

en: The wp-content directory
nl_BE: De map wp-content

en: Theme directory location
nl_BE: Locatie van de themamap

en: There's something wrong with your code...
nl_BE: Er lijkt een probleem te zijn met uw code...

en: This allows the plugin to securely sync your form data with Google Sheets.
nl_BE: Hierdoor kan de plug-in uw formuliergegevens veilig synchroniseren met Google Spreadsheets.

en: Timestamp
nl_BE: Tijdstempel

en: To Date
nl_BE: Tot datum

en: To start sending form entries to Google Sheets, please connect your Google account first.
nl_BE: Om formuliergegevens naar Google Spreadsheets te verzenden, dient u eerst uw Google-account te koppelen.

en: Track role-based changes
nl_BE: Volg op rollen gebaseerde wijzigingen

en: Trusted by Active Users
nl_BE: Vertrouwd door actieve gebruikers

en: Try improvements early
nl_BE: Probeer verbeteringen in een vroeg stadium door te voeren.

en: Uninstall Data Notice
nl_BE: Kennisgeving over het verwijderen van gegevens

en: Unknown
nl_BE: Onbekend

en: Unlock Advanced Features with Form Feeds
nl_BE: Ontgrendel geavanceerde functies met formuliervoeding

en: Unlock Beta Version Control
nl_BE: Bètaversiebeheer ontgrendelen

en: Unlock Role-Based Access Control
nl_BE: Ontgrendel op rollen gebaseerde toegangscontrole

en: Unlock advanced automation, better control, and powerful syncing tools to manage your Google Sheets integration more efficiently.
nl_BE: Ontgrendel geavanceerde automatisering, betere controle en krachtige synchronisatietools om uw Google Sheets-integratie efficiënter te beheren.

en: Update Control
nl_BE: Updatebeheer

en: Updates are not installed automatically
nl_BE: Updates worden niet automatisch geïnstalleerd.

en: Upgrade failed:
nl_BE: Upgrade is mislukt:

en: Upgrade to GSheetConnector Pro
nl_BE: Upgrade naar GSheetConnector Pro

en: Upgrade to Unlock
nl_BE: Upgrade om te ontgrendelen

en: Upload Max Filesize
nl_BE: Maximale bestandsgrootte voor uploaden

en: Use Sync Settings (Past Entries)
nl_BE: Synchronisatie-instellingen gebruiken (eerdere invoer)

en: Used for feedback and improvements
nl_BE: Gebruikt voor feedback en verbeteringen

en: User Count
nl_BE: Aantal gebruikers

en: Version
nl_BE: Versie

en: Version Control
nl_BE: Versiebeheer

en: Version:
nl_BE: Versie:

en: View Docs
nl_BE: Bekijk documenten

en: View and manage all currently installed and active connectors on your site. You can activate, deactivate, or upgrade plugins from here.
nl_BE: Bekijk en beheer alle momenteel geïnstalleerde en actieve connectoren op uw site. U kunt hier plug-ins activeren, deactiveren of upgraden.

en: View detailed information about your plugin, server, and WordPress setup for troubleshooting and support.
nl_BE: Bekijk gedetailleerde informatie over uw plug-in, server en WordPress-configuratie voor probleemoplossing en ondersteuning.

en: We do not store any of the data from your Google account on our servers, everything is processed & stored on your server. We take your privacy extremely seriously and ensure it is never misused. Learn more in the documentation
nl_BE: Wij slaan geen gegevens van uw Google-account op onze servers op; alles wordt verwerkt en opgeslagen op uw server. Wij nemen uw privacy zeer serieus en zorgen ervoor dat deze nooit wordt misbruikt. Lees meer in de documentatie.

en: We focus on building tools that are fast, secure, and easy to use - so you can spend less time managing data.
nl_BE: Wij richten ons op het ontwikkelen van tools die snel, veilig en gebruiksvriendelijk zijn, zodat u minder tijd hoeft te besteden aan het beheren van gegevens.

en: We recommend enabling beta only on test or staging sites
nl_BE: Wij raden aan om bèta alleen in te schakelen op test- of staging-sites.

en: Web Server
nl_BE: Webserver

en: WordPress Constants
nl_BE: WordPress-constanten

en: Writable
nl_BE: Beschrijfbaar

en: Yes
nl_BE: Ja

en: You control when to update
nl_BE: U bepaalt zelf wanneer u een update uitvoert.

en: You do not have permission to access this page.
nl_BE: U heeft geen toestemming om deze pagina te openen.

en: You do not have permission to activate plugin
nl_BE: U beschikt niet over de benodigde toestemming om de plug-in te activeren.

en: You do not have permission to install plugin
nl_BE: U beschikt niet over de benodigde toestemming om de plug-in te installeren.

en: You`re using GSheetConnector for FluentForm Lite. To unlock more features consider
nl_BE: U maakt gebruik van GSheetConnector voor FluentForm Lite. Om meer functies te ontgrendelen, kunt u overwegen om

en: Your Google account has been successfully connected. You are now ready to sync your form submissions with Google Sheets securely and automatically.
nl_BE: Uw Google-account is succesvol gekoppeld. U bent nu gereed om uw ingevulde formulieren veilig en automatisch te synchroniseren met Google Spreadsheets.

en: Your Google account is now successfully connected.
nl_BE: Uw Google-account is nu succesvol gekoppeld.

en: cURL Version
nl_BE: cURL-versie

en: check our detailed guideline
nl_BE: Raadpleeg onze gedetailleerde richtlijnen.

en: click here
nl_BE: Klik hier

en: click here.
nl_BE: klik hier.

en: copied successfully
nl_BE: geslaagd gekopieerd

en: on
nl_BE: aan

en: seconds
nl_BE: seconden

en: to help us spread the word.
nl_BE: om ons te ondersteunen bij het verspreiden van informatie.

en: upgrading to Pro
nl_BE: upgraden naar Pro

en: your selected Method is :
nl_BE: De door u geselecteerde methode is:

en: « Prev
nl_BE: « Vorige

en: ✔ Click on the Sign in with Google button
nl_BE: Klik op de knop Aanmelden met Google.

en: ✔ Grant access to: Google Drive & Google Sheets
nl_BE: ✔ Toegang verlenen tot: Google Drive en Google Spreadsheets

en: ✔ Log in using your Google account
nl_BE: Gelieve in te loggen met uw Google-account.

en: ✔ Save the authentication code if prompted
nl_BE: Bewaar de authenticatiecode indien daarom wordt gevraagd.

en: ✔ Select the Google account where your Sheets are stored
nl_BE: Selecteer het Google-account waarin uw Spreadsheets zijn opgeslagen.
